O nas, o zakładzie parkieciarskim z Koszalina

Możecie Państwo skorzystać z usług mojej firmy, oferującej układanie oraz cyklinowanie parkietu. Przez lata obecności na rynku wyrobiłem sobie niezachwianą i mocną markę. Niech potwierdzeniem moich kompetencji będzie dla Państwa ponad 23-letnie doświadczenie w branży, udział w wielu szkoleniach i liczne opinie zadowolonych klientów. Wykonam dla Państwa wszelkie usługi w zakresie robót posadzkarskich. W mojej ofercie znajdą Państwo cyklinowanie parkietów, układanie parkietów, lakierowanie parkietów, bejcowanie parkietów, olejowanie parkietów.

Cyklinowanie parkietu to nie wszystko!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy firmą, która od kilku dekad zajmuje się posadzkami drewnianymi. Prace obejmują cyklinowanie, układanie, lakierowanie,olejowanie, i bejcowanie podłog drewnianych.

parkieciarz

Obraz Gustave Caillebotte „The Floor Scrapers”


Nasze wieloletnie doświadczenie to nie tylko praktyka zawodowa, ale również wiele szkoleń w różnych częściach Europy.

Drewno to nasza pasja, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Pomożemy Państwu zarówno w wyborze materiałów jak i doradzimy przy rozwiązaniach technicznych. Jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym wyzwaniom. W zakresie wyboru materiałów współpracujemy z wieloma pasjonatami z całego kraju, dlatego materiały wybierane do naszych realizacji pochodzą z małych przedsiębiorstw i są specjalnie wyselekcjonowane.

Strukturyzacja podłóg drewnianych - niebanalna oferta unikatowej podłogi

Od kilku lat naszą ofertę poszerzyliśmy o strukturyzację podłóg. Deski, które Państwo wybiorą, zostaną ręcznie wystrukturyzowane i wybarwione autorską metodą z użyciem bejc reakcyjnych . Dzięki temu można otrzymać niepowtarzalny efekt w każdym, nawet najbardziej niespotykanym kolorze.

Każda nasza realizacja poprzedzona jest rozmowami z Klientem. Na ich podstawie przygotowywane są próbki desek, z których Klient wybiera tą, wymarzoną. Ponieważ deski są wybarwiane ręcznie, nigdy nie uzyskamy dwóch identycznych efektów, każda podłoga jest unikalnym wzorem. JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ PODŁOGI DLA SIEBIE, ZAPRASZAM NA PEWNO ZARADZIMY TEMU PROBLEMOWI

Wysokiej jakości usługi posadzkarskie:

  • cyklinowanie parkietu,
  • układanie parkietu,
  • bejcowanie parkietu,
  • posadzki dekoracyjne,
  • posadzki żywiczne,
  • układanie podłóg,
  • lakierowanie parkietu,
  • montaż listew , cokołów,
  • olejowanie parkietu.

 

Nasi partnerzy:

 osmobonaeukula3mtoverciranovaklindex